Dziś mamy 5 grudnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
07 września 2022

Mateusz Ufnal Drugi na WTK Seniorów! Duży sukces dla UKS „Top”

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

3 września br. w Grudziądzu odbył się pierwszy w nowym sezonie Wojewódzki# Turniej Klasyfikacyjny w kategorii seniorów w tenisie stołowym. Barwy soleckiego UKS "Top" reprezentowało dwóch zawodników - Mateusz Ufnal oraz Krzysztof Leszczyński.

Fantastycznie zaprezentował się szczególnie pierwszy z nich, który w gronie 35 zawodników zajął doskonałe drugie miejsce! Po, wynikającej z wysokiego rankingu, wolnej pierwszej rundzie Mateusz pokonał czterech rywali (Andrzeja Drozdowskiego 3:0 , Krzysztofa Piotrowskiego 3:0, Kacpra  Szurleja 3:1 oraz Dawida Michnę 3:1 i awansował do wielkiego finału imprezy. Tam uległ Łukaszowi Sokołowskiemu 0:3, jednak i tak osiągnął wspaniały rezultat. Drugi z soleckich tenisistów - Krzysztof Leszczyński po dość pechowej porażce w pierwszym meczu z wysoko rozstawionym Bartoszem Czerwińskim, w późniejszych meczach pokonał trzech rywali i dopiero po porażce z Marcinem Śliwińskim odpadł z turnieju plasując się na 11 miejscu. Drugi WTK seniorów rozegrany zostanie w listopadzie, a wcześniej - w najbliższe dwa weekendy do turniejów indywidualnych przystąpią dzieci i młodzież (w WTK młodzików, juniorów, kadetów i żaków), w tym zawodnicy UKS Top Solec.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)