Dziś mamy 1 marca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 września 2018
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach kobiet

Medalowe żniwo dziewcząt z Wojnowa

Fot:powierzono

Fot:powierzono

Trzy medale zdobyły zapaśniczki Gryfu Wojnowo na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS.

W dniach 7-9.09.2018 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach kobiet w grupie młodzieżowiec, kadet i młodzik. Województwo Kujawsko - Pomorskie reprezentowały cztery zawodniczki ULKS Gryf Wojnowo i pokazały się z dobrej strony.

Po pasjonujących pojedynkach młode zapaśniczki z Wojnowa wywalczyły 3 medale i jedno piąte miejsce. Był to pierwszy ich start po wakacyjnej przerwie. Na zawody nie pojechały Patrycja Pochowska (kadetka) i Zuzanna Draus (młodziczka). Patrycja dostała wolne od trenera Jakuba Janiszewskiego ze względu na niedawno odniesioną kontuzję, a Zuzanna Draus jest przygotowywana na zbliżające się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które w tym roku odbędą się w Siedlcach.

Wyniki dziewczyn w Piotrkowie Trybunalskim:

Marika Trela - 1 miejsce w wadze 53 kg (kadetki)

Kinga Górecka - 3 miejsce w wadze 61 kg (kadetki)

Karolina Gackowska - 3 miejsce w wadze 57 kg (juniorki)

Dominika Pochowska - 5 miejsce w wadze 66 kg (młodziczki)

materiał:KP

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)