Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:
17 stycznia 2022

W domu jednorodzinnym zapaliła się kotłownia. Przyjechała straż (ustalenia)

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

Wybuchł pożar kotłowni w domu jednorodzinnym w# Nowej Wsi Wielkiej. Na miejscu działała straż pożarna.

Straż otrzymała zgłoszenie 16 stycznia o 16:55. Do akcji zadysponowano cztery zastępy, jeden z OSP Brzoza, oraz trzy z OSP Nowa Wieś Wielka. Nikt nie odniósł obrażeń.

Aktualizacja:

Jak przekazał nam oficer prasowy KM PSP Bydgoszcz st. kpt. Karol Smarz przyczyną pożaru był składowany zbyt blisko pieca opał. Ogień zdołał rozprzestrzenić się po materiałach, znajdujących się w kotłowni. By go ugasić, strażacy wykorzystali jeden prąd wody.

Gaszenie trwało około półtorej godziny. Nie była wymagana ewakuacja mieszkańców. Rodzice z dwójką dzieci, którzy mieszkali w tym domu, sami się wydostali na zewnątrz. Nie była wymagana wobec nich hospitalizacja.

Wstępnie szkody wyceniono na 10 tys. złotych. Poza osmolonymi ścianami i sufitem płomień zniszczył instalację do ogrzewania oraz instalację elektryczną.

Źródło: OSP Brzoza

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grillowanie ruszył. O tych wskazówkach nie możesz zapomnieć!

Długi majówkowy trwa. Część z nas spędzi go# w gronie bliskich i znajomych. To czas, kiedy wyjeżdżamy m.in. na działkę. Często zabieramy ze sobą grilla, który pozwoli przygotować pyszny posiłek. Grillowanie sprawia dużo przyjemności, lecz należy pamiętać, że wykorzystujemy przy nim ogień otwarty, co niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)