Dziś mamy 21 stycznia 2026, środa, imieniny obchodzą:
21 stycznia 2026

Pożar zabudowań gospodarczych. Strażacy ugasili źródło ognia

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

W piątek, 17 stycznia o godz. 17:33 służby ratunkowe zostały zadysponowane# do pożaru zabudowań gospodarczych w miejscowości Przyłęki. Ogień objął obiekty znajdujące się na terenie jednej z posesji, stwarzając zagrożenie dla mienia oraz okolicznych zabudowań.

Na miejsce zdarzenia skierowano liczne siły i środki. W akcji gaśniczej brały udział jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Brzozy oraz Białych Błot, a także zawodowi strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy oraz JRG nr 4 w Bydgoszczy.

Strażacy szybko podjęli działania, koncentrując się na opanowaniu ognia i zabezpieczeniu terenu. Dzięki sprawnej i skoordynowanej akcji pożar został opanowany, a dalsze rozprzestrzenianie się ognia zatrzymane. Po zakończeniu gaszenia przeprowadzono dogaszanie oraz kontrolę pogorzeliska.

Przyczyny pożaru będą ustalane przez odpowiednie służby.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas

Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.

(czytaj więcej)
0

"Demokracja" po sowiecku. Dzień manipulacji i terroru

79 lat temu Polacy tłumnie wzięli udział w #powszechnym głosowaniu do sejmu. 19 stycznia 1947 r. nie zapisał się jednak w naszej historii jako święto demokracji, a jako dzień manipulacji i terroru, stając się jednym z mitów założycielskich tzw. Polski Ludowej.

(czytaj więcej)
0

"Królowa Twojego ogrodu". Pamiętaj o dokarmianiu ptaków

Zimą nie zapominamy dokarmianiu# ptaków. Na osiedlach, w miejskich blokowiskach czy w zaciszu przydomowych ogrodów widać wywieszone słoniny czy napełnione karmniki.

(czytaj więcej)
0

Jaki jest zasięg internetu w Polsce. Przygotowano raport

Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję# raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)