„Ludzie, czy Wy nie macie sumienia?”. Internauta o pandemii i zachowaniu

fot. pixabay.com
- Coraz gorzej z ludzką odpowiedzialnością - tymi słowami rozpoczął# swoją wiadomość nasz czytelnik. Czego dotyczyła? Treść zamieszczamy poniżej.
Coraz gorzej z ludzką odpowiedzialnością. Tyle się mówi w ostatnim czasie o czwartej fali pandemii. Niewątpliwie zbiera ona żniwo. Z przykrością stwierdzam, że zawsze znajdą się ludzie, którzy nie przestrzegają obowiązku zakrywania nosa i ust maseczką. Ludzie, czy Wy nie macie sumienia? Przecież doskonale wiemy, że tylko naszym wspólnym zachowaniem (noszeniem maseczek, szczepieniem się lub dystansem) możemy opanować pandemię koronawirusa. Może zanim wejdziecie do sklepu, autobusu przemyślicie to. Za każdą cyferką w raporcie covidowym często stoi rodzinna tragedia.
Materiał: Internauta
Czytaj również
Dodaj komentarz
"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.
(czytaj więcej)Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.
(czytaj więcej)Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.
(czytaj więcej)Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych”. Obchodzony od 2011 roku

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. #Został on ustanowiony przez Sejm RP w 2011 r., aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawiali się narzuconej siłą władzy komunistycznej.
(czytaj więcej)
Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad
qwe, w dniu 15-08-2022 09:55:36 napisał:
odpowiedz
Paulina malina , w dniu 19-02-2023 07:20:20 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!