Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:
23 maja 2023

Duży pożar przy ulicy Toruńskiej. Cały budynek objęty ogniem

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Szybka akcja strażaków, zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia na budynki mieszkalne.

Dzisiaj, 23 maja 2023 strażacy zostali zadysponowani do pożaru  drewnianego budynku w Solcu Kujawskim.

Chwile przed godziną 10:00 do naszego punktu alarmowego wpłynęło zgłoszenie o pożarze zabudowań przy ulicy Toruńskiej. Strażacy z naszej jednostki w sile dwóch zastępów bezzwłocznie udali się pod wskazany adres. Kłęby dymu było widać w odległości kilkudziesięciu kilometrów. Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu okazało się, że drewniany budynek objęty jest całkowicie ogniem i zagraża pobliskiemu budynkowi mieszkalnemu. Pożar ugaszono podając trzy prądy wody w natarciu. Dzięki sprawnej akcji strażaków pożar nie rozprzestrzenił się na pobliskie budynki. W działaniach brali również udział strażacy z JRG SP PSP w Bydgoszczy oraz Policja. relacjonują strażacy z OSP Solec Kujawski

Źródło: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)