Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
09 lipca 2024

Karambol z udziałem pięciu pojazdów. Cztery osoby zabrane do szpitala

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

W dniu 5 lipca 2024 roku o godzinie 15:12 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy# o tym, że doszło do zderzenia pięciu pojazdów.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policjantów, którzy ustalali przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, kierujący pojazdem ciężarowym marki Daf z naczepą Krone, jadąc drogą wewnętrzną w kierunku Inowrocławia, przed węzłem Stryszek nie zachował bezpiecznego odstępu od samochodu poprzedzającego marki Citroen i najechał na jego tył, w wyniku czego citroen został przepchnięty na forda, który pod wpływem uderzenia zderzył się z vw, a ten ze skodą - poinformował mł. asp. Krzysztof Bratz - oficer prasowy KMP w Bydgoszczy.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Cztery osoby trafiły do szpitala w Bydgoszczy. Ruch na drodze był utrudniony.

Oceń artykuł: 8 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)