Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
04 lipca 2024

Najpiękniejszy ogród w Powiecie Bydgoskim. Koniec etapu gminnego

fot. Urząd Gminy w Sicienku

fot. Urząd Gminy w Sicienku

Zakończył się gminny etap konkursu „Najpiękniejszy ogród# w Powiecie Bydgoskim”.

Dnia 25 czerwca 2024 r. komisja konkursowa odwiedziła zgłoszony do konkursu ogród znajdujący się w miejscowości Zielonczyn.

Komisja uznała, że spełnia on wymogi regulaminu konkursu, tym samym będzie reprezentował gminę Sicienko na etapie powiatowym konkursu.

Serdecznie gratulujemy właścicielce ogrodu - pania Marzenie Ciesielskiej, która poświęca wiele pracy i czasu na jego pielęgnację - przynosi ona efekty cieszące oko!

Poniżej zamieszczamy wybrane zdjęcia z etapu gminnego.

Materiał: Urząd Gminy w Sicienku

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)