Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
03 lipca 2024

Wyzwania Kujawsko - Pomorskiej Pieczy Zastępczej. Konferencja w Urzędzie Wojewódzkim

fot. Materiał: Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

fot. Materiał: Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Wczoraj w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się Konferencja „Wyzwania Kujawsko - Pomorskiej Pieczy Zastępczej”, podczas której przedstawiono aktualną sytuację pieczy zastępczej i główne wyzwania stojące w tym zakresie przed instytucjami i samorządami.

W spotkaniu uczestniczyli Posłanka Iwona Kozłowska, Piotr Hemmerling - I Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski, w imieniu Konwentu Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego Starosta Sępoleński Jarosław Tadych oraz kujawsko - pomorscy starostowie i dyrektorzy Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie.

Materiał: Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 16 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)