Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
27 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek na DK10. Policjanci wyjaśniają okoliczności

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wczorajszego (26.06.2024r.)# wypadku, do którego doszło na drodze DK 10 w Zielonczynie, w powiecie bydgoskim. Śmierć na miejscu poniósł 59-latek kierujący cysterną scania, który najprawdopodobniej doprowadził do zderzenia czołowego z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku zestawem pojazdów scania prowadzonym przez 27-latka. Ten z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wczoraj, tuż przed godz. 10.00 dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym zaistniałym na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Zielonczyn, pow. bydgoski.

Natychmiast na miejsce zostały skierowane patrole ruchu drogowego, a także inne służby. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 59-latek kierujący cysterną scania, z nieznanych dotąd przyczyn, na łuku drogi zjechał na pas ruchu dla przeciwnego kierunku jazdy i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym scania. W wyniku zdarzenia kierowca pierwszego pojazdu poniósł śmierć na miejscu. 27-latek siedzący za kierownicą drugiego z aut trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 23 26

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)