Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
16 maja 2024

"Bezpieczna Kobieta". Kolejna edycja kursu za nami

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Zakończyła się kolejna edycja kursu „Bezpieczna Kobieta". Ta odsłona była kierowana #głównie do studentek i kadry Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, z którym Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy współpracuje na rzecz szeroko pojętego bezpieczeństwa, pod wspólną nazwą projektu „Bezpieczne UKW".

Panie, które wzięły udział w szkoleniu, posiadły wiedzę teoretyczną w zakresie psychologii działania sprawcy i aspektów prawnych samoobrony. Miały też możliwość sprawdzenia się w symulowanej konfrontacji z napastnikiem, wykorzystując zdobytą wiedzę w zakresie prostych technik obronnych i taktyki działania.

Kurs „Bezpieczna Kobieta" prowadzony jest przez instruktorów bydgoskiej komendy aspiranta sztabowego Szymona Porażyńskiego i aspiranta sztabowego Michała Wrzodaka. Od 10 lat cieszy się nieustannie dużą popularnością. Co roku odbywają się minimum 2 kursy, a uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Panie chcące wziąć udział w szkoleniu proszone są o śledzenie aktualności na naszej stronie internetowej. Najbliższe zapisy przewidujemy w pierwszej połowie roku szkolnego 2024/2025.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 11 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)