Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
07 maja 2024

Ogólnopolski Turniej BRD. Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

W minionym tygodniu, w Szkole Podstawowej w Kozielcu, odbył się etap powiatowy #Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny z trzech szkół podstawowych. Rywalizacja była zacięta.

Do turnieju przystąpiła Szkoła Podstawowa z Borówna, którą reprezentowały dwie drużyny, każda w swoich kategoriach wiekowych – młodszej i starszej. Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie oraz Szkoła Podstawowa w Kozielcu wystawiły po jednej drużynie w kategorii starszej.

W grupie młodszej konkurencji nie było, jednak zawodnicy rywalizowali między sobą o zwycięstwo indywidualne.

Rywalizacja wśród grupy starszej była zacięta, jednak w konsekwencji wyłonili się zwycięzcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie, którzy już 10 maja sprawdzą swoje umiejętności na etapie okręgowym Turnieju BRD.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do obranych celów.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 13 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)