Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
25 kwietnia 2024

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2024. Etap powiatowy

fot. Urząd Gminy w Sicienku

fot. Urząd Gminy w Sicienku

Dzisiaj odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej# organizowany przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP. Za przygotowanie tego wydarzenia odpowiedzialna była gmina Nowa Wieś Wielka.

Nasza gminę reprezentowało dziewięcioro przedstawicieli z: OSP Wojnowo, OSP Teresin, OSP Łukowiec oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie z 3 grup wiekowych.

Spośród 42 uczestników etapu powiatowego do ścisłego finału dostało się aż pięcioro reprezentantów z terenu gminy Sicienko!

Po bardzo wyrównanej dogrywce wyniki prezentują się następująco:
I grupa wiekowa - 1. miejsce Jakub Wawrzyniak - OSP Wojnowo;
II grupa wiekowa - 1. miejsce miejsce Wojciech Nowicki - OSP Łukowiec i
3. miejsce Szymon Pietrzykowski - OSP Wojnowo;
III grupa wiekowa - 2. miejsce Kacper Górski - OSP Łukowiec.

Jakub Wawrzyniak z OSP Wojnowo oraz Wojciech Nowicki z OSP Łukowiec dostali się do kolejnego - wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbędzie się w maju.

Gratulujemy rewelacyjnego wyniku oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Materiał: Urząd Gminy w Sicienku

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)