Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
15 marca 2024

II Wioślarskie Mistrzostwa Gminy. Zawody w Wojnowie

fot. Urząd Gminy w Sicienku

fot. Urząd Gminy w Sicienku

W czwartek 14 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej w Wojnowie odbyły# się II Zawody wioślarskie Gminy o Puchar Wójta Gminy SIcienko na ergometrze dla uczniów klas VIII z uzupełnieniem z klas VII szkół podstawowych z naszej gminy.

Konkurs składał się z dwóch części: konkurencji drużynowej, czyli sztafety 4x250 m, oraz dwóch konkurencji indywidualnych – wyścigi chłopców i dziewcząt na dystansie 200 m.

W zawodach sztafetowych wzięło udział 12 drużyn ze wszystkich naszych szkół. Pierwsze trzy miejsca zajęły szkoły: 1 miejsce – SP Strzelewo ; 2 miejsce - SP Kruszyn.

Z kolei w konkurencjach indywidualnych rywalizowało ze sobą 25 chłopców oraz 17 dziewcząt.

Laureatami – wśród chłopców – zostali:
- miejsce – Norbert Piosik (Strzelewo),
- miejsce – Paweł Kownacki (Strzelewo),
- miejsce – Sebastian Woźny (Kruszyn).

Natomiast wśród dziewcząt na podium stanęły:
- miejsce – Nikola Puczyńska (Kruszyn),
- miejsce – Lena Tkaczyk (Strzelewo),
- miejsce – Zuzanna Kolerska (Kruszyn).

Organizatorem zawodów byli Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie oraz Wójt Gminy Sicienko Piotr Chudzyński, który został także patronem tego wydarzenia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Materiał: Urząd Gminy w Sicienku

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Słodkości na tłusty czwartek. Przygotuj puszyste faworki

Tłusty Czwartek to w Polsce, jak wiadomo, #święto pod znakiem pączka. Inne ciastka i słodkości schodzą zwykle na dalszy plan, my chcemy jednak przypomnieć, że słodkości, które możemy serwować w tym wyjątkowo pysznym dniu jest znacznie więcej. Dajemy trzy propozycje.

(czytaj więcej)