Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
11 czerwca 2024

"Łatwo Pomagać". Festyn Charytatywny w Koronowie

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Stowarzyszenie „Łatwo Pomagać” na terenie Pieczysk zorganizowało piknik charytatywny, #którego celem było zebranie funduszy na wsparcie małych pacjentów onkologii i hematologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. Nie mogło zabraknąć na nim koronowskich policjantów.

W minioną niedzielę (09.06.2024) w Pieczyskach, Stowarzyszenie „Łatwo Pomagać” zorganizowało piknik charytatywny z myślą o pacjentach onkologii i hematologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy.

Do akcji, jak co roku, włączyli się policjanci z Komisariatu Policji w Koronowie, którzy przekazali na licytację „POLFINKI”- maskotki kujawsko - pomorskiej Policji. Koronowskich policjantów oraz technika kryminalistyki z Wydziału Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy można było spotkać w namiocie profilaktycznym.

Licytacje, namioty reprezentacyjne służb mundurowych, pokaz psów ratowniczych oraz wielkie maszyny – to niektóre atrakcje czekające na uczestników pikniku przygotowanego przez Stowarzyszenie „Łatwo pomagać”.

W programie były również zawody hobby horse, wystawę pająków i zwierząt egzotycznych, licytację i loterię, pokazy tańca, wystawa lalek o dziwnych twarzach, pływanie na łodzi i statku animacje dla najmłodszych.

Wylicytowane POLFINKI trafiły w bezpieczne ręce. Festyn był szóstym zorganizowanym przez Stowarzyszenie piknikiem charytatywnym, za rok oczywiście widzimy się ponownie. Pamiętajmy – ŁATWO POMAGAĆ !!!

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)