Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
01 marca 2024

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Emocjonujące zawody

fot. powierzone

fot. powierzone

Drugie miejsce chłopców z Dobrcza w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego# w Piłce Ręcznej.

W dniu 28 lutego 2024 roku w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w Piłce Recznej Chłopców. W zawodach tych udział wzięli reprezentanci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrczu, a także uczniowie ze szkoły z Czarży i z Osielska.

Nie do zatrzymania w tym turnieju okazali się zawodnicy z Czarży, którzy dzięki zwycięstwu awansowali do ćwierćfinału zawodów wojewódzkich. Drugie miejsce zajęli chłopcy z Dobrcza, a trzecie Osielsko. Na zawody nie dotarli zawodnicy ze Strzelewa. Mecze grano 2x15 minut.

Zespół z Dobrcza reprezentowali: Dominik Chabowski,Wiktor Krysiński, Dawid Żernicki, Patryk Szendel, Witold Wincza, Bruno Kocoń, Kajetan Kazek, Maciej Guz, Hubert Cioch, Jakub Strzyżewski, Patryk Wolszczak. Zespołem opiekował się Paweł Michałowski.

Serdecznie gratulujemy!!

Materiał: : Paweł Michałowski

Oceń artykuł: 13 11
udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Słodkości na tłusty czwartek. Przygotuj puszyste faworki

Tłusty Czwartek to w Polsce, jak wiadomo, #święto pod znakiem pączka. Inne ciastka i słodkości schodzą zwykle na dalszy plan, my chcemy jednak przypomnieć, że słodkości, które możemy serwować w tym wyjątkowo pysznym dniu jest znacznie więcej. Dajemy trzy propozycje.

(czytaj więcej)