Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
06 czerwca 2024

Policjanci z harcerzami. Lekcja o bezpieczeństwie

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Policyjni profilaktycy oraz dzielnicowi z bydgoskiego Fordonu spotkali się z harcerzami #podczas biwaku zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka. Była to doskonała okazja do rozmowy na temat bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku oraz korzystania z internetu.

W Dzień Dziecka (01.06.2024) fordońscy policjanci gościli na biwaku zorganizowanym dla harcerzy Zrzeszenia Harcerskiego „Piąta.pl”.

Dla policyjnych profilaktyków i dzielnicowych była to doskonała okazja, by porozmawiać z dziećmi na różne tematy dotyczące bezpieczeństwa. W głównej mierze poruszone przez nich zostały aspekty bezpiecznego letniego wypoczynku i korzystania z internetu.

Funkcjonariusze spotkali się z dwiema gromadami zuchów: Małymi Powstańcami i Czarnymi Kotami, do których uczęszczają dzieci w wieku 7 - 11 lat.

Policjanci z Fordonu już wówczas życzyli im bezpiecznych, nadchodzących wielkimi krokami, wakacji.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 8 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)