Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:
17 stycznia 2022

Sytuacja na DK 10. Zderzyły się ze sobą cztery samochody

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

Zderzyły się ze sobą cztery samochody osobowe na# DK 10, nieopodal Stryszka (gmina Nowa Wieś Wielka).

Straż otrzymała wezwanie o 14:41. Na akcji były dwa zastępy z OSP Brzoza, jeden zastęp z JRG SP PSP Bydgoszcz, ZRM i policja.

Nikt nie wymagał dalszej hospitalizacji.

Aktualizacja

Z ustaleń przekazanych nam przez kom. Lidię Kowalską z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz wynika, że przyczyną karambolu był zamiar wyprzedzania w tym samym momencie. Na trasie jechał sznur pojazdów. Kierowca kii, który znajdował się na końcu kawalkady wjechał przepisowo na lewy pas ruchu, by wyprzedzić jadące przed nim samochody. W tym samym momencie kierowca vw, znajdujacy się wewnątrz sznura, również zdecydował się na taki manewr. Nie upewnił się, czy droga jest czysta, przez co w konsekwencji uderzył w prawy bok kii. 

Po tym uderzeniu wywiązał się dalszy łańcuch zdarzeń. Kierowca VW wjechał w jadącego Peugota, który usiłując utrzymać się na trasie, uderzył w dostawczego fiata. Fiat w rozrachunku wpadł do rowu.

Winę za całą sprawę ponosi kierowca vw, za co został ukarany mandatem karnym.

Źródło: OSP Brzoza

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)