Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:
25 kwietnia 2023

Wybudują 18 mieszkań. Wykonawca inwestycji wybrany

fot. UG Sicienko

fot. UG Sicienko

Realizacja inwestycji mieszkaniowej w Dąbrówce Nowej (gmina Sicienko) zbliża się wielkimi krokami.

Gmina Sicienko przystąpiła do spółki Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa (SIM) KZN - Bydgoski obejmując 60 tysięcy udziałów o łącznej wartości 3 mln zł, pochodzących z pozyskanej przez gminę dotacji z Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa.
W lutym 2023 r. samorząd Sicienka wniósł do spółki SIM KZN Bydgoski nieruchomość w Dąbrówce Nowej. W tej miejscowości przy ulicy Myśliwskiej powstanie budynek wielorodzinny o łącznej liczbie 18 mieszkań.

28 marca został wyłoniony wykonawca budynku wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu w Dąbrówce Nowej. Realizacji projektu podejmie się firma J. M. Pracownia Projektowa Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Aktualnie gmina Sicienko czeka na dokumentację i pozwolenie na budowę.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)